۱
سلطنت طلبان مصاحبه ی جنجالی پهلوی با هفته نامه ی آلمانی را باور نمی کنند!
رضا پهلوی تاج شاهی را می خواهد + سند
جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب: 7111
گزارشگر :
 
رضا پهلوی تاج شاهی را می خواهد + سند
رسانه ایران برای اثبات مدعای خبر، سوال اول و دوم هفته ی نامه ی فوکوس آنلاین را به عنوان سند ارائه می دهد. ترجمه ی این دو سوال برای مخاطبانی که به زبان آلمانی آشنایی ندارند در ادامه آمده است.
در پی درج خبری در سایت "رسانه ایران" با عنوان "رضا پهلوی: آروزی تاج شاهی را دارم، از سیا به من زنگ می زنند" که در مورد مصاحبه ی اخیر "رضا پهلوی" با هفته نامه ی آلمانی "فوکوس آنلاین" بود، این خبر در سایت "بالاترین" از داغ ترین مطالب بازنشر داده شده قرار گرفت.

اما به نظر می رسد درج این خبر از سخنان "رضا پهلوی" چندان به مذاق سلطنت طلبان خوش نیامده و باور نمی کنند که پهلوی چنین کلماتی را بر زبان رانده باشد.

رسانه ایران برای اثبات مدعای خبر، سوال اول و دوم هفته ی نامه ی فوکوس آنلاین را به عنوان سند ارائه می دهد. ترجمه ی این دو سوال برای مخاطبانی که به زبان آلمانی آشنایی ندارند در ادامه آمده است؛ همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر به متن خبر اصلی رسانه ایران مراجعه نمایید.FOCUS Online: Wünschen Sie sich, eines Tages wieder die iranische Krone zu tragen?
فوکوس آنلاین: آرزو دارید روزی تاج شاهی ایران را بر سر گذارید؟

Cyrus Reza Pahlevi: Aber natürlich. Für mich wäre es das Schönste überhaupt, meinem Land mit allen mir zur Verfügung stehenden Kapazitäten zu dienen. Sonst würde ich das alles nicht auf mich nehmen und mich nicht freiwillig in die Schusslinie bringen.
رضا پهلوی: صدالبته. اصولاٌ برای من چیزی از این بهتر نیست که با همه ی آنچه در اختیار دارم به کشورم خدمت کنم. در غیر این صورت همه ی این زحمت ها را بر خود روا نمی داشتم و داوطلبانه خودم را در تیر رس قرار نمی دادم.

FOCUS Online: Was meinen Sie mit Schusslinie? Werden Sie bedroht?
فوکوس آنلاین: منظورتان از تیررس چیست؟ تهدید می شوید؟

Pahlevi: Oh ja! Immer wieder rufen mich Interpol oder die CIA an und sagen mir, hinter welcher Ecke wieder ein Mordkommando aus Teheran auf mich lauert. 
پهلوی: بله! همواره پلیس بین الملل یا سیا به من زنگ می زنند و می گویند در کدام گوشه باز گروهی به دستور تهران برای کشتن من کمین کرده اند.


نکته ی جالب توجه دیگر در مطلب منتشر شده از سوی هفته ی نامه ی فوکوس آنلاین، درج عکسی از رضا پهلوی است که زیرکانه انتخاب شده و گویا این هفته نامه ی آلمانی نیز خواسته با ظرافت اشاره کند که رضا پهلوی همه چیز را برای خود می خواهد و خود را فریاد می زند!
Share/Save/Bookmark
۱۳۹۲-۰۸-۲۰ ۰۵:۲۸:۵۸
خوب بخواد ما که دوسش داریم...از خدامونه بیاد....... (4727)