۲
شهرام همایون: بودجه تلویزیون ایران فردا از کجا تامین می شود؟
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۱۴
کد مطلب: 8543
گزارشگر :
 
آنها مدیر این شبکه سید علیرضا نوری زاده را به چالش خواهند کشید! آنها از او خواهند پرسید: شما که سکه و پرچم نمی فروشید پس بودجه این تلویزیون از کجا تامین می شود؟ العربیه؟ الجزیره؟ استعمار پیر؟ پرچم سه رن‍گ شیر و خورشید چرا روی میزتان نیست؟! آیا معنای نبودن پرچم تجزیه ایران نیست؟!
شهرام همایون مدیر و مجری تلویزیون کانال یک، یادداشتی را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده که در آن ضمن انتقاد از تلویزیون تازه تاسیس "ایران فردا"، منبع مالی این شبکه مورد پرسش قرار گرفته است.

به گزارش رسانه ایران در این یادداشت آمده است که بینندگان تلویزیون تازه تاسیس "ایران فردا" به مدیریت سید علیرضا نوری زاده یا "امت" هستند یا "ملت". آنهایی که "امت" هستند٬ برایشان مهم نیست که پرچم شیر و خورشیدی باشد یا نباشد٬ برایشان مهم نیست هدف تلویزیون چیست؟ برایشان مهم نیست بودجه تلویزیون را مردم بدهند یا یک دولت عرب و یا استعمار پیر برای پیاده کردن نقشه هایش در ایران! آنچه برایشان مهم است این هست که برای چند ساعتی سرگرم شوند.

اما آنها که "ملت" هستند و برای شخصیت خود ارزش قائل اند به این راحتی ها سرگرم نخواهند شد. آنها مدیر این شبکه سید علیرضا نوری زاده را به چالش خواهند کشید! آنها از او خواهند پرسید: شما که سکه و پرچم نمی فروشید پس بودجه این تلویزیون از کجا تامین می شود؟ العربیه؟ الجزیره؟ استعمار پیر؟ پرچم سه رن‍گ شیر و خورشید چرا روی میزتان نیست؟! آیا معنای نبودن پرچم تجزیه ایران نیست؟! 

علیرضا نوری زاده، مدیر تلویزیون ایران فردا

آنان که خود را جزو دستهٔ دوم یعنی "ملت" می دانند٬ ساکت نخواهند نشست. به فیس بوک سیدعلیرضا نوری زاده خواهند رفت و سوال هایشان را به صورت کامنت مطرح خواهند کرد.

گفتنی است پیش از این شهرام همایون در یادداشت دیگری ضمن انتقاد از تلویزیون رادیو فردا با کنایه در مورد جمشید چالنگی از مجریان این شبکه سخن گفته بود.

تلویزیون "ایران فردا" در اطلاعیه ای اعلام کرده که پخش رسمی خود را از 11 اسفند آغاز می کند.

Share/Save/Bookmark
nahid
Germany
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۸:۵۵:۲۱
به نظر من زحمت زیاد به خودتون ندید و فقط مقاله لینک زیر را بخوانید و پیدا کنید پرتقال فروشو
http://farsi.iranbriefing.net/?p=26995 (2017)
 
homan arya
۱۳۹۳-۰۶-۲۶ ۰۶:۱۲:۰۷
اپوزیسیون ایران اگه واقعأ فکر ایران بودند حداقل باهم اتحاد داشتند؛هرکی فقط خودشو با تلویزیونشو تأیید میکنه؛شما خودت اقای همایون چه کار کردی که نوریزاده یا اون یکی نکرده؛شماها همه بودین که با رژیم ایرانی ؛شاهنشاهی مخالفت و و شاه رو بیرون کردین و رژیم اسلامی را روی کار و جشن گرفتین؛بعد هم خوابی که دیدید تعبیرش عکس دراومد؛زدین به چاک؛همه چیز ایران رو دو دستی تقدیم مولایان نموده؛حالا هم رفتی باهر زهرماری هزینه ماهواره میدی؛کارت هم شده تمجید خود و شبکه ات و انگ زدن به هم قطارات؛دوستان دیروزت_شماها همتون جرمتون از اونایی که ایران و ایرانی رو دارن نابود میکنند وکردن بیشتره؛شما مسبب تمام فلاکتهایی هستین که گریباگیر این مملکت شده؛ایرانی دیگه نموده قربه شکلت جنابعالی تشریف بیاری تو هم اهداف متعالیتون به کار ببندیید؛تا تو و امثال تو درگیر فروش سی دی و پرچمات هستی ایران حتی جغرافیاش هم شده مثل افریقا؛البته مواظب باش تو کویر نمک یا برهوت تشنگی نمیری (6872)