۲
شرط رضا پهلوی برای همکاری با موسوی و کروبی
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۰۰
کد مطلب: 1969
آخرین برنامه افق در سال 89 پنجشنبه 26 اسفند با حضور رضا پهلوی با عنوان رهبری جنبش برگزار گردید که حاوی مطالب جالبی توسط پهلوی بود.
رضا پهلوی در این برنامه و در ادامه تبیین رسالت خویش می گوید : "هدفی که من دارم امروز به عنوان یک ایرانی مبارز،نجات کشورم هست به این مفهوم که حق انتخاب آزاد مردم که امروز در اختیارشان نیست، مجددا به مردم بر گردانده شود. "
وی تاکید کرد :"و همیشه گفتم و باز می گویم ، تنها هدفی که دارم و خط پایانی تنها وظیفه و رسالتی ای که امروز برای خودم می بینم رسیدن به آن روزیست که هموطنان به شکل آزاد بروند پای صندوق های رای و سرنوشت خودشان را آن روز مشخص بکنند برای این حرکت من مثل هر ایرانی مبارز دیگری با ایشان همراه هستم همکاری میکنم برای این که به این مهم برسیم و الا به عبارت ساده تر اول بریم آن منزل را به وجود بیاوریم و بسازیم ،بعد سر موکت و کاغذ دیواری و رنگش دعوا کنیم. "

وی در ادامه سوال سیامک دهقانپور ،مجری جلسه که پرسید اگر شورای رهبری تشکیل شود شما در کنار کروبی و موسوی حاضر هستید در این شورا حرکت بکنید؟
گفت:"اگر هدف مشخص باشد که ما به چی می خواهیم برسیم و به شکل شفاف بدونیم که آلترناتیوی که ما مجسم می کنیم ما برای این نظام، اصلا چرا من می گویم برای این نظام ،تا زمانی که این نظام موجودیت دارد من محال عقل است که فکر بکنم که بتوانیم به آن آزادی و دموکراسی که می خواهیم برسیم . بایستی از این نظام گذر کرد و به یک آلترناتیو سکولار دموکراتیک رسید.اگر سر این می شود توافق کرد با آقایون کروبی و موسوی با کمال میل با ایشان همکاری خواهم کرد."
 
Share/Save/Bookmark
mohammadreza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۲-۲۹ ۱۱:۵۱:۵۲
هم خودتان دهانتان را ببندید، هم به این جیره خوار ها بگویید که جنبش را به نام خود نزنند...
این جنبش رهبری تعیین نکرده، پس سنگ الکی به سینه نزنید (374)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۲۳:۰۱:۲۱
مرگ بر خیانتکاران جیره خورآمریکا رضاربع پهلوی (8283)