پس از BBC، حمایت جیش العدل از کردهای ضدانقلاب
يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب: 37206
پس از BBC، حمایت جیش العدل از کردهای ضدانقلاب
گروهک ضدانقلاب کردستان ایران که در هفته های اخیر با حضور رسانه ای در تلویزیون های BBC فارسی و صدای آمریکا، حضور نظامی و درگیری با نیروهای سپاه را به دلیل آنچه که " فعالیت های تبلیغاتی تشکیلاتی می خواندند، توجیه کردند، از طرف گروه تروریستی جیش العدل، رسما مورد تایید و حمایت قرار گرفتند.

چند هفته پس از درگیری های سپاه با گروهک های کرد ضد انقلاب در مرزهای غربی کشور، گروه تروریستی جیش العدل در گفتگو با یکی از سایت های خبری کرد، از این گروهک ضد انقلاب حمایت کرد.

به گزارش رسانه ایران، حزب کردستان ایران که در هفته های اخیر با حضور رسانه ای در تلویزیون های BBC فارسی و صدای آمریکا، حضور نظامی و درگیری با نیروهای سپاه را به دلیل آنچه که " فعالیت های تبلیغاتی تشکیلاتی می خواندند، توجیه کردند ( اخبار مربوطه را ببنید 1 و 2 و 3 )، از طرف گروه تروریستی جیش العدل، رسما مورد تایید و حمایت قرار گرفتند.

«حسین گمشادزهی» سخنگوی دوم این گروه تروریستی در گفتگو با یکی از سایت های ضدانقلاب کرد با تاکید بر حمایت از حملات نظامی گروهک کردستان ایران، این گروه را از دوستان اصلی و شرکای استراتژیک معرفی و تاکید کرد "  تا آخر کنار کردها برای مبارزه ایستاده ایم."

همچنین سخنگوی جیش العدل با معرفی گروهک خود به عنوان یک گروه میانه و معتدل بیان داشت " شعار ما فدرالیزم برای ایران و خودمختاری برای بلوچستان است و در همین زمینه حمایت از مظلومان در چارچوب جغرافیای ایران وظیفه ی ماست. مظلوم می تواند اهل سنت باشد یا ملیت های برادر و همدرد ما باشند می تواند یک اقلیت دیگر باشد. فرقی نمی کند ما منحیث انسانهای دردمند و تحت ستم درد مظلومیت را به اندازه کافی احساس کرده و چماق ظالم را بر سر خویش دیده ایم، بنابراین حمایت از اهل سنت و همه مظلومان را در چارچوب جغرافیای ایران وظیفه انسانی و شرعی خود می دانیم."

جیش العدل، یکی از زیر شاخه های گروهک تروریستی جندالله به سرکردگی عبدالمالک ریگی است که پس از دستگیری ریگی صلاح الدین فاروقی رهبری آن را برعهده گرفته است.
Share/Save/Bookmark