۲۰
فرن تقی زاده؛
از دیروزها تا امروز مجری تلویزیون "بی بی سی" + تصاویر
يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب: 7305
گزارشگر :
 
"فرن تقی زاده" به همراه "پونه قدوسی" در برنامه "نوبت شما"
"فرن تقی زاده" به همراه "پونه قدوسی" در برنامه "نوبت شما"
تلویزیون فارسی بی بی سی که راه اندازی شد برخی از خبرنگاران این برنامه به تلویزیون راه یافتند که فرن تقی زاده یکی از آنها است. "علی همدانی" نیز که از خبرنگاران بی بی سی فارسی است از همین طریق و به کمک بهزاد بلور به بی بی سی راه یافته است. "سالومه سیدنیا" و "رها اعتمادی" نیز با آقای بلور همکاری داشته و اکنون مجری تلویزیون "من و تو" می باشند.
"فرن تقی زاده" مجری برنامه ی "نوبت شما" در تلویزیون فارسی بی بی سی است.

او متولد ایران است و از سال 2005 با بی بی سی همکاری داشته است.

به گزارش رسانه ایران، اولین همکاری جدی خانم تقی زاده با بی بی سی در سال 2005 با برنامه ی "زیگزاگ" شکل گرفت. همکاری با برنامه ی زیگزاگ تا سال 2008 یعنی تا تعطیلی این برنامه ادامه یافت.

«مجله كارگاهي زيگزاگ» عنوان برنامه ای بود که در رادیو بی بی سی پخش می شد. مسئولیت این برنامه به عهده ی "بهزاد بلور" بود.

بهزاد بلور و تیم برنامه ساز او در این برنامه به آموزش علاقه مندان خبرنگاري در داخل ایران مي پرداخت. آقاي بلور از خبرنگاران تشنه ی معروف شدن، براي ساخت گزارش هايي از داخل ایران استفاده مي كرد؛ گزارش هایی که در «زيگزاگ» از راديو بي بي سي پخش مي شد.

تلویزیون فارسی بی بی سی که راه اندازی شد برخی از خبرنگاران این برنامه به تلویزیون راه یافتند که فرن تقی زاده یکی از آنها است. "علی همدانی" نیز که از خبرنگاران بی بی سی فارسی است از همین طریق و به کمک بهزاد بلور به بی بی سی راه یافته است. "سالومه سیدنیا" و "رها اعتمادی" نیز با آقای بلور همکاری داشته و اکنون مجری تلویزیون "من و تو" می باشند.

فیزیک ظاهری خانم تقی زاده او را به عنوان یکی از مجری های ثابت برنامه ی نوبت شما در تلویزیون بی بی سی قرار داده است. مجری های نوبت شما بر خلاف مجری های بخش اخبار بی بی سی باید از ظرافت های ظاهری بیشتری برای جلب توجه مخاطب برخوردار باشند.

برای مثال مجری های زن بخش های خبری بی بی سی برای جلب توجه کمتر باید موهای خود را کوتاه نگه دارند در حالی که در برنامه ی نوبت شما مجریان زن علاوه بر بلند گذاشتن موها، لباس های راحت تری نیز می پوشند؛ راهی برای جذب مخاطب جوان و یا تاثیر بر روی قوای شناختی او هنگام تماس با شبکه.
Share/Save/Bookmark
مشایی
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۱۷:۵۱:۴۴
عجب عکس هایی !!!
ملت رو چی فرض کردید
اینا توی فیس بوکم هستند.
خبر جدید ندارید البته ماجراش فرق می کنه . (1671)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۱۸:۰۱:۵۳
اون عکس با مقنعش جالبه (1672)
 
hamed
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۲۰:۴۶:۱۳
اولین باره که می بینم یک رسانه داخلی عکس بدون سانسور میزاره!!!! (1674)
 
گودرزی
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۲۱:۱۱:۲۰
اینجوریام که تعریفشو می کنین نیست. همچیت قیافه ای هم نداره که (1675)
 
افشین
Europe
۱۳۹۱-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۹:۵۲
خوب خلیج فارس و ارومیه هم قصه بود (1693)
 
عاتکه
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۹ ۱۵:۰۸:۲۴
سلام در مورد بی میلی ازدواج جوانان بیکاری و بی ثباتی مملکتمان (1715)
 
آزاد
۱۳۹۱-۰۸-۱۶ ۲۰:۴۸:۰۵
به نظر من فرن بسیار زیباست.چشمهاش زیبا و جذابه اندامش هم واقعا عالیه0من که عاشق همجین زنی هستم (1746)
 
bh
۱۳۹۳-۱۰-۰۸ ۱۸:۴۰:۴۳
دقیقا همینطوره - واقعا زیباست . (7227)
 
فرداد
United States
۱۳۹۱-۰۸-۲۷ ۱۱:۳۰:۵۶
زيادم جالب نيست/چشماش احساس ميكنم تا به تا هستش بدك نيست خوبه...خوشگلتر از اينا هستن كه بدون ارايش مثل ماه ميمونن اينكه با ارايشه حالااااا (1760)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۴ ۱۵:۰۰:۲۹
این خوشگله الان؟؟؟؟؟؟ (1780)
 
mohsen azizi
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۲۱:۴۸:۱۶
سلام
واقعاً زيباست مي خوام بيشترآشنا بشم (1983)
 
باقر حميدان
۱۳۹۱-۱۲-۰۱ ۱۹:۴۰:۱۲
بسمه تعالي شأن بخدا أيتها همگي از عوامل شيطانند يكروز آرايش غليظ نكنند بعد نگاهشون كن عين انترنند وميمون جنگالهاي آمازون ولي عكس آنرا بنگر خانمي با حجاب آنهم از جنسي إيراني مؤمنه وبا چادر يا عبايه لذتي كه در حجاب است در بي بندوباري گيرت نمي آيد امتحانش مجاني ست (2031)
 
زلفعلي يغمائي
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۰۸:۲۹:۱۳
خانم فرن تقي زاده مي دونه كه بهترين ايام عمر انسان بين سنين 20 الي 30 سال است و دير يازود پديده پيري و فرسودگي سراغش خواهد آمد لذا فرصت را مغتنم شمرده و گوهر گرانبهاي خويش را در راه رسيدن به غرائز جنسي و تثبيت موقيت شغلي خويش استفاده و برايش فرقي نمي كند كه بهزاد بلور يهودي اين مردكه نكره است يا غيره و ذالت لذا رفته آن بر آب كه ... (2269)
 
زلفعلي يغمائي
۱۳۹۱-۱۲-۲۳ ۰۸:۲۳:۳۳
اگر انسان حق مدار و عدالت محور باشد ايجاب مي نمايد كه به پاس قدر داني از خانواده هايي كه كانون پرورش همچون اسطوره هايي مي باشد لوح سپاس و نشان لياقت به خانواده فرن تقي زاده و فرناز قاضي زاده تقديم نمود (2406)
 
زلفعلي يغمائي
۱۳۹۱-۱۲-۲۴ ۱۳:۰۹:۳۸
اينو نمي دونستم كه فرن تقي زاده ، فرناز قاضي زاده ، صنم دولتشاهي و ساير اناث شاغل در بخش فارسي تلويزيون بي بي سي براي تأمين حوائج جنسي خويش اين همه مشقت تحمل كرده اند و به آن ور آب رفته اند مگر ايرانيها از پسش بر نمي آمده اند يا خداي نخواسته چلاق بوده اند امشب در نشنال جئوگرافي فارسي ساعت 22 (2415)
 
hadi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۰۹:۴۴:۵۳
من خیلی ازش کوچکترم.اما بااین حال دوست دارم زنم بود.ای کاااااااااش (3047)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۱۰:۳۵
من دوسش دارم (3295)
 
سیاوش
۱۳۹۲-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۴:۲۹
فرین رو خیلی دوس دارم واقعا زیبایی (5577)
 
نيليش
۱۳۹۳-۰۵-۱۱ ۲۲:۴۶:۰۷
اون عكس با مقنش عاليه (6720)
 
مراده
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۳:۱۸:۴۳
اقا ستار ترکه خیلی تند حرف می زنید (7425)