آرشيو Farsi Channels
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
رضا پهلوی به دنبال تصفیه در صدای آمریکا و رادیو فردا
رضا پهلوی می گوید که اصلاح طلبان با رخنه به رسانه هایی که با بودجه دولت آمریکا اداره می شوند، برای بقای جمهوری اسلامی تلاش می کنند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
چرایی تعطیلی اخیر تلویزیونهای لس آنجلسی
بسته شدن اخیر درب دو تلویزیون لس آنجلسی، موجب شده است که بسیاری از فارسی زبانان، ریشه این تعطیلی را در اختلافات اپوزیسیون و عملکرد ضعیف این رسانه ها در جذب مخاطب بدانند.
۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
کارشناس رادیوفردا: همه پرسی کردستان ممکن است این نظام را سرکوبگر کند
کارشناس رادیوفردا در برنامه در این رسانه به سابقعپه این قبیل همه پرسیها اشاره کرده و گفته است که ممکن است نظام اقلیم کردستان بعد از استقلال نسبت به قبل سرکوبگر شود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
VOA اولین رقیب ایران اینترنشنال: سعودی ها با تطمیع مالی، کارمندان صدای آمریکا را شکار می کنند
صدای آمریکا، اولین رقیب ایران اینترنشنال در بین رسانه های فارسی زبان باشد که توانسته با تطمیع مالی و حقوق های پیشنهادی بالا، هم تجربه خبرنگاران و کارمندان رسانه هایی چون صدای آمریکا، منوتو و BBC فارسی را در اختیار بگیرد و هم در بین مخاطبانی که این رسانه جدید التاسیس را به عنوان یک رسانه بدنام سعودی ...
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
رسانه های فارسی زبان دیگر از استقبال آلمانها از پناهجویان نمیگویند!
اگرچه حدود 2 سال پیش، رسانه های فارس زبان، با معرفی آلمان به عنوان کشور مقصد پناهجویان، به تبلیغات «مهمان نوازی غربی ها» از جنگ زدگان خاورمیانه می پرداختند، اما اکنون محدودیت های گسترده علیه پناهجویان در آلمان، باعث شده تا حتی سایت رسمی دولت آلمان، گزارش های ضدمهاجرتی در پایگاه خبری خود منتشر کند.
۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
تحلیلگر رادیو فردا: اپوزیسیون فاقد پایگاه مردمی در ایران هستند
بعد از احساس ضعف اپوزیسیون برانداز خارج از کشور بعد از انتخابات ریاست جمهوری اخیر، یکی از کارشناسان رادیوفردا با توصیه به این گروهها در بازبینی روشهای غلط قبلی شان، آنها را فاقد پایگاه مردمی در جامعه ایران دانست.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
اولین ترکش گزارش جنجالی وال استریت ژورنال درباره رادیو فردا
بعداز گزارش جنجالی پرتیراژترین روزنامه آمریکایی درباره عدم کارآمدی و ضعف سازمان رسانه ای دولتی BBG، خبرنگار رادیوفردا، محمدرضا یزدان‌پناه اخراج شد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
نوری زاده از حامیان مالی ایران اینترنشنال پرده برداشت: سعودی ها
علی رغم آنکه در روزهای افتتاح «ایران اینترنشنال»، مجریان و سردبیران شبکه خود را رسانه مستقل معرفی می کردند، اما شواهد نشان می دهد که این رسانه، بخش فارسی العربیه را در دست گرفته است.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
شکایت جمTV از دو ضدانقلاب، به دلیل نشر اکاذیب درباره قتل کریمیان
روز گذشته، تلویزیون جم تی وی، به واسطه شرکتی به نام "WediaCorp" از امید دانا و امیرعباس فخرآور، به دلیل نشر اطلاعات دروغ به یوتیوب شکایت کرده و همین موضوع باعث شد تا ویدیوهایی که این دو درباره قتل سعید کریمیان در یوتیوب نظریه پردازی کرده بودند، حذف شود.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
پس از قتل کریمیان تلویزیون جم سه روز سوگوار شد؛ احتمال انگیزه مالی ضاربان قوت گرفت
«شوکرو گنج، شهردار منطقه ساری‌یر به رسانه گفته است که بر اساس تحقیقات اولیه "انگیزه مهاجمان مسایل مالی" بوده است. با این حال هنوز پلیس اطلاعات بیشتری درباره این حادثه منتشر نکرده است.»
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
پخش یورونیوز فارسی از روی تمامی ماهواره ها متوقف شد
پخش زبان فارسی شبکه یورونیوز از تمام ماهواره هایی که این شبکه از آن ها پخش می شد متوقف شد و تنها اخبار و گزارشات به زبان فارسی از طریق وب سایت یورونیوز قابل دریافت می باشد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
6 روز تا تعطیلی تلویزیون فارسی یورونیوز، اعتراض کارمندان شبکه
6 روز بیشتر تا تعطیلی تلویزیون فارسی یورونیوز نمانده و برخی از کارمندان این شبکه با ایجاد صفحه ای در توییتر با عنوان «حمایت از یورونیوز» از کاربران این شبکه اجتماعی می خواهند تا با ترند هشتک حمایتی خود، هم به این سیاست اعتراض کنند و هم نگذارند که این شبکه تعطیل شود.
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶
فخرآور: مذاکراتی با مدیریت VOA داشتم؛ 70% کارمندان تغییر می کنند
«مذاکرات گسترده ای با مدیریت صدای آمریکا، مدیریت BBG، کنگره و دولت آمریکا داریم انجام می دهیم، که خود من در مرکز این مذاکرات هستم».
۱۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
فعالیت تلویزیون فارسی یورو نیوز متوقف می شود
روز گذشته سایت یورو نیوز اعلام کرد که قرار است از اول اردبیهشت ماه امسال، پخش تلویزیون فارسی خود را متوقف کند و اخبار و برنامه هایش را فقط به صورت آنلاین منتشر می کند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴
سولماز پس از یک سال، از مسائل پشت پرده من و تو گفت
«من اینجوری فکر می کردم که آنجا مهم صدا است، مهم لباسی که من می پوشم و لباسم چقدر باز باشه نیست، در صورتی که زمانی که آنجا بودم احساس کردم که کاملا اشتباه فکر می کردم، داستان یک چیز دیگری است. انگار من اگر صدا رو بگذارم کنار و به مسائل دیگری بپردازم بهتر است».
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰
پالس «کارگردان جم» برای بازگشت به ایران
مهدی مظلومی کارگردان سابق صداوسیما که به شبکه جم پیوسته بود دیروز از علاقه اش برای بازگشت به ایران گفت.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰
پالس «کارگردان جم» برای بازگشت به ایران
مهدی مظلومی کارگردان سابق صداوسیما که به شبکه جم پیوسته بود دیروز از علاقه اش برای بازگشت به ایران گفت.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
انتقاد صریح تحلیلگر اپوزیسیون از رسانه های فارسی زبان
همه‌ی افراد حق دارند در کشورهای غربی از آزادی بیان خود استفاده کنند اما شهروندان غربی نیز حق دارند منابع خود را در اختیار کسانی که به نظام سرکوب و تروریسم دلبستگی دارند نگذارند.
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵
چرا رسانه های فارسی کشورهای ناتو، جنگ یمن را «جنگ داخلی» معرفی می کنند؟
یکی از تحلیلگران مقیم لندن، علت این اقدام هماهنگ رسانه های فارسی زبان کشورهای ناتو را، تجارت اسلحه کشورهای متبوع این رسانه ها با عربستان سعودی معرفی می کند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۶
موضوعی که برای رسانه های فارسی کشورهای عضو ناتو مهم است
«برای خبرنگاران فارسی رسانه های ناتو، هیچ کدام مهم نیست، نه کشتار شهروندان سوری به دست ارتش ترکیه، نه گروه های تحت امر پنتاگون، سیا، ریاض، قطر و ترکیه. زیرا نقش او برای تمرکز و فشار و توجه به ایران تعریف شده.»